Bardzo wiele osób jest zniechęcona do podejmowania kolejnych prób uzyskania kredytu w związku z duzą ilością wcześniejszych negatywnych decyzji. Z naszą pomocą zwiększasz swoje szanse na przyznanie pozytywnej decyzji kilkukrotnie, wynika to z naszej ścisłej współpracy i długoletniej relacji z dyrektorami oddziałów banków.
W niektórych bankach istnieje możliwość uzyskania finansowania nawet do 600 000zł bez zaświadczeń o dochodach. Z naszą wiedzą i doświadczeniem bez problemu znajdziemy odpowiedni dla Ciebie produkt.
Wyżej wymienione komplikacje nie przekreśla szansy na pozytywną decyzję. Skorzystaj z formularza tutaj lub umów się bezpłatna konsultację tutaj i opisz swoją sytuacje, na pewno uda nam się wspólnie znaleźć wyjście z tej sytuacji. Wielokrotnie udawało nam się uzyskać finansowanie dla klientów z takimi problemami.
Współpracujemy z wieloma bankami, z którymi prowadzimy wieloletnią relację i w związku z tym zazwyczaj uzyskujemy dla klientów korzystniejszą ofertę niż bezpośrednio w banku. Dodatkowo wiele osób ze względu na kondycje swojej firmy, zaległości, niskie dochody, oraz brak historii kredytowej, samodzielnie starając się o pożyczkę/kredyt uzyskają decyzje negatywną. My dzielimy się z naszymi klientami wiedzą i doświadczeniem co pozwala na wielokrotne zwiększenie szansy na uzyskanie środków.
Wystarczy że przejdziesz do zakładki kontakt tutaj i wypełnisz formularz, pamiętaj że im dokładniej opiszesz swoją sytuacje tym szybciej dobierzemy preferencyjną ofertę. Następnie czekaj na telefon z strony naszego doradcy (zazwyczaj oddzwaniamy w ciągu godziny) odpowie na wszystkie pytania i wspólnie z Tobą ustali plan działania. Jeżeli masz napięty grafik, możesz umówić rozmowę na konkretną godzinę w tym celu przejdź tutaj. Pamiętaj że rozmowa telefoniczna czy spotkanie w naszym biurze w Krakowie jest niezobowiązujące i możesz zrezygnować w każdej chwili.
Przez lata naszej działalności zgromadziliśmy ogromne grono zaufanych doradców i dyrektorów z wielu banków i instytucji pozabankowych . Sprawdź z kim współpracujemy tutaj.
Aby poznać szczegóły naszej oferty skontaktuj się z nami i powiedz jakie są Twoje oczekiwania i o jakiej kwocie myślisz.

Zamów rozmowę

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze.

Lub wyślij wiadomość