O firmie

Banki wymagają często wyników, które udowadniają, że kredyt nie jest potrzebny, a dane finansowe firmy nie odzwierciedlają rzeczywistej kondycji finansowej. My pomagamy uzyskać finansowanie pomimo tego, że wykazywany zysk nie jest wysoki. Uzyskujemy to dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku i współpracy z najlepszymi doradcami w konkretnych bankach oraz Dyrektorami Oddziałów, którzy rozumieją biznes i jego potrzeby.

Pozwalamy więc zidentyfikować, do którego banku złożyć wniosek w konkretnej sytuacji i co równie ważne do kogo, co przekłada się na znacznie większą skuteczność uzyskiwania kredytów. Wniosek złożony przy naszej pomocy jest traktowany tak samo jak wniosek stałego klienta i dlatego bardzo często w bankach, w których trzeba czekać po 2-3 tygodnie na decyzję, my uzyskujemy ją dla przedsiębiorcy tego samego dnia.

Nasza kadra

Spotkania prowadzone są przez Marcina Pietrzyka, właściciela firmy Finanse Małopolska, który posiada 12-letnie doświadczenie na rynku finansowania przedsiębiorstw. Poparte jest to m.in. uzyskaniem tytułów Doradcy Roku w kilku bankach o zasięgu ogólnopolskim oraz wieloma prestiżowymi wyróżnieniami przyznawanymi przez ekspertów z branży finansowej. Przez wiele lat pracy zawodowej wykształcił umiejętność błyskawicznej analizy potrzeb klienta i dopasowania różnych narzędzi finansowania do danej sytuacji. Jego filozofia działania opiera się na etyce zawodowej oraz rzetelnym i uczciwym podejściu do potrzeb przedsiębiorcy.

Zaufanie firm, które skorzystały z Jego doradztwa potwierdza olbrzymie grono przedsiębiorców, którzy decydują się na stałą współpracę poprzez realizowanie wszystkich potrzeb finansowych przy pomocy Finanse Małopolska. Firmowe Call Centre dba również o stały kontakt, monitorowanie bieżących potrzeb stałych klientów oraz informowanie o nowych możliwościach finansowania, które pojawiły się na rynku.

Finanse Małopolska w liczbach93247094

Kwota uruchomionych
kredytów

3183

Liczba zadowolonych
klientów

68 %

Klientów ponownie korzysta
z naszych usług

Zamów rozmowę

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze.

Lub wyślij wiadomość